TESLİMAT-İADE

Yasal Haklar

    Bu genel koşullarda yazılı hükümler www.houseofzarif.com' a özel olup www.houseofzarif.com ' un iade ve iptal koşullarını yansıtmaktadır.

Burada yazılı özel koşullar müşterinin 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.

 

   www.houseofzarif.com ' da yazılı koşullar ve yasada tanınmış uyulması zorunlu emredici haklar dışında özel bir iade taahhüdü yoktur.Özel ya da ürün bazlı kampanyalarda kampanya koşulları geçerlidir.

 

   İade ve Değişiklik: Aksi belirtilmediği sürece www.houseofzarif.com üzerinden elektronik ortamda satılan, sağlanan ve sunulan ürün ve hizmetlerde 7 gün içerisinde iade ya da beden değişikliği hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla mümkün olup bunun dışındakilerde (hasarlı, defolu ya da hatalı ürün gelmesi durumunda) yalnızca aynı/doğru ürünle değişim yapılır.

Özel siparişlerde ise alınan tüm sorumluluk alıcıya ait olup hiçbir şekilde iade kabul edilemez.

 

   Müşterinin 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda yer alan ayıplı ürün/ayıplı hizmetlere ilişkin yasal hakları saklı olup kullanımı yasada belirtilen koşullar tabidir.

 

   www.houseofzarif.com herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin satış koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Bu nedenle her alışveriş öncesinde koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım ya da alışveriş yapılması söz konusu                         değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır. 

   Bilgi ve İletişim: Satış Koşullarına ilişkin sorularınız için [email protected] adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

   HOUSE OF ZARİF

   Adres:  -Ergenekon mah. Cumhuriyet caddesi. Rüyam apt. No:201 Kat:4 D:7 Şişli İstanbul

   Telefon: +90553 7773417

   E-Posta: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR