Kişiye özel hazırlanan tasarım gelinlik ve elbiselerin teslimatı 30 iş günüdür.
Kişiye özel tasarımlarda, siparişiniz üzerine üretim yapılacağından; iade kabul edilmeyecektir.
Ready to wear ve Bedenli Hazır nikah elbiseleri koleksiyonundaki tasarımların teslim süresi 15 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
Bridal Concept Studio kategorisindeki el yapımı aksesuar tasarımlarının teslim süresi 3 ile 15 iş günü arası değişmektedir.
Yurtdışı siparişlerinde; kargo ücreti, gümrük vergisi ve çıkabilecek diğer vergiler müşterimize aittir.
Design Studio Randevu
Design Studio Randevu
Design Studio Randevu
Design Studio Randevu
Design Studio Randevu
Design Studio Randevu

Bridal Design Studio Randevusu

Fiyat : $0
KDV Dahil : $0

House of Zarif; kişiye özel gelinlik tasarımı isteyen gelinlere özel bu hizmeti gururla sunar. Tasarımcımız Zeynep Hanım ve Tasarım Ekibimiz; hayalinize en yakın gelinliği hazırlamak için sizlerle buluşuyor. Randevu süresi 45 dakikadır. Randevu esnasında hayal ve istekleriniz doğrultusunda tasarım çizimleri ve kumaş alternatifleri sunulacaktır. 1 ay içerisinde 2 randevu hakkınız bulunur. 

Design Studio Randevu satın alım işlemi sonrası ekibimiz en uygun saat ve gün alternatifleri için sizlerle iletişime geçecektir.
 

House of Zarif; proudly offers this special service to brides who want to design a personalized wedding dress. Our designer Miss Zeynep and our Design Team are meeting with you to prepare their closest wedding dress to your dream. The appointment time is 45 minutes. During the appointment, design drawings and fabric alternatives will be presented in accordance with your dreams and wishes. you have the right to 2 appointments within 1 month.

After the Design Studio Appointment purchase process, our team will contact you for the most suitable time and day alternatives.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR